Ekibimiz

35 Yıllık Sıhhi Tesisat Uzmanlığı

Sıhhi tesisat problemleri ve sıhhi tesisat ile ilgili diğer hizmetler konusunda size yardımcı olabiliriz.

En son teknolojiyi kullanan firmamız, işinde uzman, bilgi birikimi ve donanımı açısından en üst düzeyde olan takım arkadaşları hizmet vermektedir.
İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası’nda hizmet veren firmamız, İstanbul il sınırları içerisinde tüm semtlerimize profesyonel ekibimiz ile hizmet vermektedir.
Bugüne kadar yapmış olduğu işlerdeki kalitesi ve müşterilerinin memnuniyeti en iyi referansı olan firmamız; aynı ciddiyet ve yaklaşım ile en iyi hizmeti, en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaya devam edecektir.
Demirtürk Sıhhi Tesisat
“Kırmadan, Dökmeden Su Tesisatı Tamiri. Cihazla Su Kaçağı Tespiti.”

Proje Temelleri

Başarılı bir projenin en temel özelliği, iyi bir planlama sürecinden sonra kusursuz bir uygulama, profesyonel ekibimiz ve  denetimle sonuçlandırılmasıdır.
Proje yönetimi, proje faaliyetlerinin proje hedeflerine ulaşmak için planlanması, çizelgelenmesi ve kontrolüdür. Bu faaliyetler gerçekleştirilirken performans, maliyet, zaman sınırlamaları içinde kalmak ve proje büyüklüğünün kabul edilebilir sınırlar içerisinde tutulması zorunlulukları vardır.

Bakım Onarım Hizmetleri

Radyatörleriniz ve ısıtma tesisat sisteminiz, özel olarak üretilmiş sirkülasyon pompası ve yurt dışından ithal edilmiş olan kimyasal temizleme ilaçları ile temizlenmektedir. Isıtma sisteminizin içerisinde bulunan kireçli su zaman içerisinde tesisatınızda çamura neden olur ve suyun akışını yavaşlatır. Radyatörlerinizde ise ısı kaybına neden olur. Tıkanık olan tesisat ve radyatörlerde ısı transferini iyi yapamadıkları için olması gerekenden fazla gaz tüketir. Tek başına kombi bakımı sistemde performans artışı göstermez. Kombi sistemdeki suyu ısıtıp sirkülasyon pompası yardımı ile radyatörlere gönderir. Tıkalı sistemde pompa yeterince hızlı devir daim edemediğinden dolayı ayarlamış olduğunuz ısı derecesine ulaşana dek kombi uzunca süre devrede kalır. Bu da faturanızın el yakacağı anlamına gelir.

ACİL SIZDIRMALAR & BORU HATALARI

Acil bir sıhhi tesisat ihtiyacınız varsa, 7-24 Demirtürk Tesisatı arayın.

0212-555 33 99 Veya Bize Ulaşın

Oluşturan: Mevasis Ekibi