Hakkımızda

UZMANLIK ALANLARIMIZ

Demirtürk Sıhhi Tesisat yapılarınızda veya yapılarınız dışındaki tesisatlarınızda oluşan ya da oluşabilecek tıkanıklıkları, sızdırmaları kırmadan, dökmeden tespit etmek ve en hızlı, en güvenli, en dayanaklı şekilde onarımını gerçekleştirmek amacıyla 35 sene önce Bahçeliever’de kurulmuştur. O günden itibaren aynı yerde hizmet kalitesini arttırarak hizmet vermeye devam etmektedir.Demirtürk Sıhhi Tesisat Hakkımızda detaylı bilgi..
Tıkanıklık veya sızdırma tamiratının ciddi kırıp, dökerek bulunabildiği bir dönemden, özel cihazlar ile tespit edildiği bir döneme geçiş yapmış bulunuyoruz.
Ciddi bir zaman kaybının yaşandığı o tamir işlemlerini, çok kısa zamanda gerçekleştirebilen bu sistemler ile firmamız, müşterilerinin zaman kaybı yaşamasını engellemektedir. Kırılıp dökülmüş duvar parçaları, kum, toz gibi kirin temizlenmesi gibi işlemler de bu sistemle tarihe karışmıştır.

Demirtürk Sıhhi Tesisat olarak en son teknolojiyi kullanan firmamız, işinde uzman, bilgi birikimi ve donanımı açısından en üst düzeyde olan takım arkadaşları hizmet vermektedir.
İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası’nda hizmet veren firmamız, İstanbul il sınırları içerisinde tüm semtlerimize hizmet vermektedir.

Bugüne kadar yapmış olduğu işlerdeki kalitesi ve müşterilerinin memnuniyeti en iyi referansı olan firmamız; aynı ciddiyet ve yaklaşım ile en iyi hizmeti, en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaya devam edecektir.
Demirtürk Sıhhi Tesisat
“Kırmadan, Dökmeden Su Tesisatı Tamiri. Cihazla Su Kaçağı Tespiti.”

  • Kanal Görüntüleme
  • Koku Tesbiti
  • Petek Temizliği
  • Pvc Açma
  • Su Kaçağı Tesbiti
  • Tuvalet Tıkanıklığı Açma
  • Sıhhi Tesisat
  • Kaçak Tesbiti
icon

7/24 TEKNİK DESTEK

0212-555 33 99 nolu hattan bizi 7/24 arayarak teknik destek alabilirsiniz. Hakkımızda detaylı bilgi için hemen arayın.
icon

UYGUN FİYATLAR

Yüksek tamirat ücretlerine son..Demirtürk Tesisat en uygun fiyat garantisini sizlere sunmaktadır.Hakkımızda detaylı bilgi için hemen arayın.
icon

HIZLI HİZMET

Demirtürk Tesisat olarak müşteriye hızlı şekilde hizmet götürmek bizim görevimizdir.Hakkımızda detaylı bilgi için hemen arayın.
icon

GARANTİLİ ÜRÜNLER

Demirtürk Tesisat olarak yaptığımız işler ve sattığımız ürünlerin garantileri mevcuttur.Hakkımızda detaylı bilgi için hemen arayın.

Oluşturan: Mevasis Ekibi