Hakkımızda

HomeHakkımızda

Uzmanlık Alanlarımız

Demirtürk Sıhhi Tesisat yapılarınızda veya yapılarınız dışındaki tesisatlarınızda oluşan ya da oluşabilecek tıkanıklıkları, sızdırmaları kırmadan, dökmeden tespit etmek ve en hızlı, en güvenli, en dayanaklı şekilde onarımını gerçekleştirmek amacıyla 35 sene önce Bahçeliever’de kurulmuştur. O günden itibaren aynı yerde hizmet kalitesini arttırarak hizmet vermeye devam etmektedir.Demirtürk Sıhhi Tesisat Hakkımızda detaylı bilgi..

Tıkanıklık veya sızdırma tamiratının ciddi kırıp, dökerek bulunabildiği bir dönemden, özel cihazlar ile tespit edildiği bir döneme geçiş yapmış bulunuyoruz.
Ciddi bir zaman kaybanın yaşandığı o tamir işlemlerini, çok kısa zamanda gerçekleştirebilen bu sistemler ile firmamız, müşterilerinin zaman kaybı yaşamasını engellemektedir. Kırılıp dökülmüş duvar parçaları, kum, toz gibi kirin temizlenmesi gibi işlemler de bu sistemle tarihe karışmıştır.

Demirtürk Sıhhi Tesisat olarak en son teknolojiyi kullanan firmamız, işinde uzman, bilgi birikimi ve donanımı açısından en üst düzeyde olan takım arkadaşları hizmet vermektedir.
İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası’nda hizmet veren firmamız, İstanbul il sınırları içerisinde tüm semtlerimize hizmet vermektedir.

Bugüne kadar yapmış olduğu işlerdeki kalitesi ve müşterilerinin memnuniyeti en iyi referansı olan firmamız; aynı ciddiyet ve yaklaşım ile en iyi hizmeti, en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaya devam edecektir.
Demirtürk Sıhhi Tesisat
“Kırmadan, Dökmeden Su Tesisatı Tamiri. Cihazla Su Kaçağı Tespiti.”

  • Kanal Görüntüleme
  • Koku Tesbiti
  • Petek Temizliği
  • Pvc Açma
  • Su Kaçağı Tesbiti
  • Tuvalet Tıkanıklığı açma
  • Sıhhi Tesisat
  • Kaçak Tesbiti
Vizyonumuz

Demirtürk Sıhhi Tesisat olarak siz değerli müşterilerilerimize kaliteli hizmet verdiğimize , güveninizi kazandığımıza inanıyoruz.
Bu nedenle bu güveni sarsmamak ve aynı şekilde kaliteli , hızlı , profesyonel hizmet vermek amacıyla kendimizi ve ekibimizi devamlı geliştirmekteyiz.
Servis sayımızı devamlı olarak arttırmayı bu sayede siz değerli müşterilerimize daha kısa zamanda ve hızlı bir şekilde hizmet vermeyi hedefliyoruz.
Demirtürk Sıhhi Tesisat olarak şuanda İstanbulun bi çok semtinde profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.
Zaman içerisinde bi çok şehirde yaygınlaşarak bu ülkede daha çok adımızdan söz ettirmeyi siz değerli müşterilerimiz sayesinde sağlayacağımıza inanıyoruz.
Demirtürk Sıhhi Tesisat hakkımızda detaylı bilgi için..

Misyonumuz

Demirtürk Sıhhi Tesisat siz değerli müşterilerimize 7-24 Teknik Destek vermektedir..
İhtiyaçlarınız doğrultusunda size en yakın teknik servisimizi göndererek sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüyoruz..
Demirtürk Sıhhi Tesisat olarak herşeyden önce müşteri memnuniyeti önemlidir.
Bu nedenle servislerimizde en iyi ekiplerle çalışmaya özen gösteriyoruz..
İstanbul genelinde geniş servis ağımız ve uzman kadromuz sizler için 7-24 çalışmaktadır.
Sorunlarınızı beklemeden çözebilmek adına sizlere 7-24 teknik Destek veriyoruz.
Demirtürk Sıhhi Tesisat olarak siz değerli müşterilerimizden aldığımız olumlu düşüncelere göre vermiş olduğumuz hizmetlerde sizleri memnun ettiğimize inanıyoruz.
Sizlerin görüş ve önerilerini ciddiye alarak devamlı kendimizi geliştirmeyi hedefleyerek yolumuza devam ediyoruz.
Demirtürk Sıhhi Tesisat hakkımızda detaylı bilgi için..

demirtürktesisat
icon

7/24 Teknik Destek

0212-555 33 99 nolu hattan bizi 7/24 arayarak teknik destek alabilirsiniz. Hakkımızda detaylı bilgi için hemen arayın.
icon

Uygun Fiyatlar

Yüksek tamirat ücretlerine son..Demirtürk Tesisat en uygun fiyat garantisini sizlere sunmaktadır.Hakkımızda detaylı bilgi için hemen arayın.
icon

Hızlı Hizmet

Demirtürk Tesisat olarak müşteriye hızlı şekilde hizmet götürmek bizim görevimizdir.Hakkımızda detaylı bilgi için hemen arayın.
icon

Garantili Ürünler

Demirtürk Tesisat olarak yaptığımız işler ve sattığımız ürünlerin garantileri mevcuttur.Hakkımızda detaylı bilgi için hemen arayın.

Acil Sızdırmalar & Boru Hataları

Acil bir sıhhi tesisat ihtiyacınız varsa, 7/24 Demirtürk Tesisatı arayın..

0212-555 33 99 Veya Bize Ulaşın

Created by: DesignArc