Profesyonel Ekibimiz

HomeProfesyonel Ekibimiz
35 Yıllık Sıhhi Tesisat Uzmanlığı

Sıhhi tesisat problemleri ve sıhhi tesisat ile ilgili diğer hizmetler konusunda size yardımcı olabiliriz.

En son teknolojiyi kullanan firmamız, işinde uzman, bilgi birikimi ve donanımı açısından en üst düzeyde olan takım arkadaşları hizmet vermektedir.
İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası’nda hizmet veren firmamız, İstanbul il sınırları içerisinde tüm semtlerimize profesyonel ekibimiz ile hizmet vermektedir.
Bugüne kadar yapmış olduğu işlerdeki kalitesi ve müşterilerinin memnuniyeti en iyi referansı olan firmamız; aynı ciddiyet ve yaklaşım ile en iyi hizmeti, en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaya devam edecektir.
Demirtürk Sıhhi Tesisat
“Kırmadan, Dökmeden Su Tesisatı Tamiri. Cihazla Su Kaçağı Tespiti.”

Proje Temelleri

Başarılı bir projenin en temel özelliği, iyi bir planlama sürecinden sonra kusursuz bir uygulama, profesyonel ekibimiz ve  denetimle sonuçlandırılmasıdır.
Proje yönetimi, proje faaliyetlerinin proje hedeflerine ulaşmak için planlanması, çizelgelenmesi ve kontrolüdür. Bu faaliyetler gerçekleştirilirken performans, maliyet, zaman sınırlamaları içinde kalmak ve proje büyüklüğünün kabul edilebilir sınırlar içerisinde tutulması zorunlulukları vardır.

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgazın iyi tanınması, gelişmiş ülkelerdeki yasal mevzuatlar ve teknolojiler, tüketici bilinci v.b. hususlar detaylı olarak incelendiğinde özellikle çevre kirliliği açısından diğer fosil yakacaklara göre temiz ve diğer enerji kaynaklarına göre daha ucuz olan bu yakıtın, doğru teknolojilerle ve standartlara uygun şekilde tesis edilmiş sistemlerde kullanıldığında insan hayatını kolaylaştırıcı bir faktör olduğu ve ülke ekonomisine olan katkısı açıkça görülmektedir.Profesyonel ekibimiz evinizde en iyi tesbit sistemleri ile doğalgazınızın da kontrolünü sağlar.

Bakım Onarım Hizmetleri

Radyatörleriniz ve ısıtma tesisat sisteminiz, özel olarak üretilmiş sirkülasyon pompası ve yurt dışından ithal edilmiş olan kimyasal temizleme ilaçları ile temizlenmektedir. Isıtma sisteminizin içerisinde bulunan kireçli su zaman içerisinde tesisatınızda çamura neden olur ve suyun akışını yavaşlatır. Radyatörlerinizde ise ısı kaybına neden olur. Tıkanık olan tesisat ve radyatörlerde ısı transferini iyi yapamadıkları için olması gerekenden fazla gaz tüketir. Tek başına kombi bakımı sistemde performans artışı göstermez. Kombi sistemdeki suyu ısıtıp sirkülasyon pompası yardımı ile radyatörlere gönderir. Tıkalı sistemde pompa yeterince hızlı devir daim edemediğinden dolayı ayarlamış olduğunuz ısı derecesine ulaşana dek kombi uzunca süre devrede kalır. Bu da faturanızın el yakacağı anlamına gelir.

Doğalgaz Tasarrufu Nasıl Yapılır & Isınma Sorunları

• Radyatörleriniz beklediğiniz ısıyı vermiyorsa,
• Radyatörlerin üstü ısınıp alt kısımları ısınmıyorsa,
• Dereceyi yükselttiğiniz halde ısınamıyorsanız,
• Doğalgaz faturanızın ısınma derecesine göre çok fazla geldiğini düşünüyorsanız işte sebepler;
• Yıllarca kullandığınız tesisat ve radyatörlerinizde kimyasal yıkama yaptırmadıysanız.
• Yıllarca merkezi sistem ısıtmada kullandığınız radyatörleri, değiştirmeden kombi ile ısıtmada da kullanmaya devam ediyorsanız.
• Kombi eşanjör-boru ve radyatörleriniz kireç katmanları ile tıkanmış, yerden ısıtma sisteminizdeki plastik borularda aşırı çamurlaşma olmuştur.
• Unutulmamalı ki 1 mm. kireç, kışır tabakası yaklaşık %7-8 oranında verimlilik kaybına neden olur.
• Kombi ve tesisatınızda, kullanım yılında, kullanılan suyun sertlik derecesine bağlı olarak sisteminizde oluşmuş kireç ve katmanlar sizin her yıl yaklaşık %30’lara varabilecek oranlarda fazla fatura ödemenize neden olur.
• Radyatör Temizleme Panel ve döküm sistemlerinde 2-3 yılda bir. Alüminyum(alurad) petek ve yerden ısıtma sistemlerinde ise 1 ya da 2 yılda bir yapılmalıdır.
Yapılan işlemler
• Makinenin sisteme bağlanması,
• Sistemin büyüklüğüne ve petek adedine göre kimyasal ilacın makinaya koyulması,
• Makinenin çalıştırılıp sistemin kimyasal ile yıkanması,
• Yıkamadan sonra kimyasal ilacın ve tesisatta bulunan pisliğin tahliyesi,
• Tüm peteklerin havasının alınması ve reglaj ayarlarının yapılması,
• Kombi alt bağlantı filtrelerin temizlenmesi,
• Kombinin çalıştırılıp sistemin ısıtılmasıdır.

ACİL SIZDIRMAZLIKLAR & BORU HATALARI

Acil bir sıhhi tesisat ihtiyacınız varsa, 7-24 Demirtürk Tesisatı arayın.

0212-555 33 99 Veya Bize Ulaşın

Created by: DesignArc