Ücretlerimiz

MÜŞTERİMİZ İÇİN EN UYGUN FİYATLARI VERMEKTEYİZ.

KANAL GÖRÜNTÜLEME

% 50 /indirim
Hemen Ara

SU KAÇAĞI TESBİT

% 50 /indirim
Hemen Ara

TUVALET AÇMA

% 50 /indirim
Hemen Ara

PVC AÇMA

% 50 /indirim
Hemen Ara
Küçük Tesisat Bilgilerine Ne Dersiniz ?

Evlerimizde hayatımızı kolaylaştıran vazgeçemediklerimiz su, elektrik, doğalgaz, telefon, Internet, kablolu yayın, vs. vs.
Birisi olmadı mı hayatımız zindan oluveriyor. Hepsi iyi güzel de yapılan tesisatların hepsi saten boyalarla süslediğimiz betonun, yâda özenerek seçtiğimiz tablo gibi banyo ve ıslak zeminlerimizi süsleyen fayansların altında kalıveriyor. Yapılan tesisatlar eğer itinalı yapıldıysa, her şey iyi güzel sorun yok. Ancak özellikle su, atık su ve elektrik tesisatlarında yapılan bir ihmal daha sonra meydana gelen azıcık bile olsa su, atık su kaçakları, insanin bütün hevesini kaçırdığı gibi o güzelim fayansların ve saten boyaların kırılıp dökülmesine sebep oluyor, altta oturan komşunun evini berbat ediyor.Apartmanda oturmanın getirdiği birtakım yükümlülükler ise bizleri duyarlı olmaya davet ediyor.
Daire içerisinde dikkat edilecek hususlar: Bizlere düşen evimizde tadilat yapılacaksa önce tesisatlarımızı ehil olan kişilere özenle yaptırmak. Test ettirmeden üzerini kapattırmamak, eğer mümkünse tesisatların nerelerden geçtiğini, yapan kişiye projelendirip o projeyi itina ile saklamak. Bu proje evimizde yaptığımız değişiklikler esnasında tesisatımızın zarar görmemesini sağlayacaktır.
Banyoda ve tuvalette rasgele matkapla delik delmeyin, tesisata zarar verir sorunlar yaşarsınız. Eğer az bir su kaçağınız var ise, şebeke suyunda mı, sıcak su tesisatında mı ya da atık su tesisatında mı olduğunu tespit ettirmeden rasgele banyo ve tuvaletlerinizi kırdırmayın, unutmayın ki yapılacak testlerle su kaçağının nereden olduğunu tespit etmek mümkündür.
Gömme küvetlerinizin atık su tromplemlerini temizlemek bahanesiyle vidasını sökmeyin, yerinden oynayan tromplemi tekrar yerine oturtamazsınız su kaçırır, içerisine delebilecek metal tel, şiş vs. sokmayınız meydana gelecek su kaçakları gömme küvetinizin sökülmesine neden olacaktır.
Kombi Tesisatında Aşırı Dirsek Kullanımı
Kalorifer tesisatında aşırı dirsek kullanılmışsa, çok yakın bir süre içinde ısınma sorunları da başlar. İlk etapta kombi ve tesisat yeni iken beşki pek sorun göstermez ama sonrasında sorunlar da beraberinde gelir. Çünkü her geçen gün kombi de tesisatta eskir, ve performans kayıpları başlar. Ama bu çoğu zaman pek göz önünde bulundurulmaz. Dirsek sayısı ne kadar çok olursa, su akışı o oranda yavaşlar.
Demirtürk sıhhi tesisat ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için..

SIKÇA SORULAN SORULARIMIZ

 • HİZMET KALİTE VE GÜVENİLİRLİĞİ NEDİR ?

  Demirtürk Sıhhi Tesisat olarak en kaliteli hizmeti vermek 35 yıldır bizim görevimizdir. Profesyonel ekibimiz bu yolda en iyi hizmeti sağlamaktadır.

 • TESİSAT SORUNLARIMI KENDİM ÇÖZEBİLİR MİYİM ?

  Tesisat sorunlarınızı uzmanlığınız olmadan çözemezsiniz. Evde kendim çözerim diyerek yaptığınız her işlem tesisatınıza zarar vermektedir. Olası problemler ve sorunlardan kaçınmak için lütfen Demirtürk Tesisat çalışanlarından yardım alınız.

 • EN HIZLI HİZMETİ ALABİLİR MİYİM ?

  Demirtürk Tesisat olarak müşterilerimize en hızlı ve kaliteli hizmeti vermekteyiz. Bizi 0212-555 33 99 numaralı hattan arayarak en kısa sürede hizmet alabilirsiniz.

 • HİZMET GARANTİSİ VARMIDIR ?

  Demirtürk Tesisat olarak yaptığımız her işin garantisini müşterilerimize sunmaktayız.Profesyonel ekibimizden herhangi bir tesisat sorunu hakkında detaylı bilgi almak için HEMEN ARAYIN.

ACİL SIZDIRMALAR & BORU HATALARI

Acil bir sıhhi tesisat ihtiyacınız varsa, 7-24 Demirtürk Tesisatı arayın.

0212-555 33 99 Veya Bize Ulaşın

Oluşturan: Mevasis Ekibi