İyi ısıtmayan petekler ilk günkü yanarak ısı kayıpları önlenir . Petek temizliği yapılınca kombi daha esnek çalışır buda faturaya yansımaktadır. Peki petek temizleme nasıl yapılır? Petek temizleme ipuçları nelerdir? Bu yazımızda sizlerle petek temizleme işlemi nasıl olur bundan bahsedeceğiz. Petek temizleme için neler yapılır kısaca anlatmaya çalışacağız.Kısaca ısınma sorunları ortadan kalkarak rahat bir kış geçirmenize neden olur. Özellikle de kış aylarında pek çok insanın peteklerinin çok geç ısınmasından ve çok çabuk soğumasından dolayı şikâyetçi olduğunu görmekte ve duymaktayız.

Bunun farklı olarak pek çok sebebi olabilir ancak en yaygın nedenlerinden bir tanesi de peteklerin içerisinde oluşan kireç, tortu ve çamur birikintileridir.Bunlar zaman içerisinde tüm peteklerde oluşabilir ve evin geç ısınıp erken soğumasının arkasında yatan önemli bir etkendir.Siz de bu sorunlar ile karşı karşıya kaldığınız anda vakit kaybetmeden sorunun bir an önce kavuşturulması adına bizleri arayınız. Petek temizliği işlemi düzenli olarak en azından birkaç senede bir yapılmalıdır. Düzenli olarak petek temizmele işlemi yaptırılmadığında peteklerde ısınma sorunu ortaya çıkmaktadır.

Petek Temizleme Önemi

Bu şekilde yakıt için daha fazla para ödemekten kurtulmanız bir yana soğuğun etkisi ile birlikte hasta olma riskiniz en aza indirgenecektir.Petek temizleme işlemi firmamız sayesinde artık çok daha kolay bir hale gelmiş durumdadır. Zira çözüm merkezi olarak işlemlerimizi eski ve yorucu yöntemler ile değil bilakis son teknoloji cihazlar ile yapmaktayız. Petek temizliğini de bu şekilde petek temizleme makineleri ile yaptığımız için işlem esnasında oluşan tüm sorunlar en aza indirgenmekte sorun kökünden çözüme kavuşturulmakta ve tüm bunların üstüne büyük bir zaman tasarrufu yaşanmaktadır. Bu şekilde sizler de ısınmak için harcadığınız fala paralardan kurtulabilecek ve dilediğiniz gibi ısınabileceksiniz.   İstanbul geneli hizmet veren firmamızı su kaçağı tespiti , tuvalet tıkanıklığı açma , petek temizliği ve tesisat işleriniz için arayabilirsiniz. Bizde her tesisat sorununa bir çözüm bulunur. Ayrıntılı bilgi için size en yakın servis noktamızı aramanızı rica ederiz.   

petek temizleme işlemi

Bunun dışında ek tesisat çözümleri , kombi bakımı , peteklerin altı ısınmıyor gibi konular hakkında bilgi almak için blog sayfamızı okuyunuz. Tesisat sorunları hakkında kısa bilgiler vererek siz müşterilerimizin sorunlarına çözüm olmayı amaçlıyoruz.Yazılarımız sonrasında hala tesisat sorunlarınız devam ediyorsa bizi arayarak en hızlı teknik servisimizden yararlanın.

Comments 0

Leave a Comment