Bu yazımızda su kaçağı tespiti nasıl yapılır bundan bahsedeceğiz.Günümüzde evimize yakın su tesisatçısı bulmakta bazen zorlanıyoruz.Çünkü tesisat sorunları uygun kişiler tarafından yapılmadığında felaketle sonuçlanabiliyor.Su kaçağı nasıl olur, belirtileri nelerdir bunlarla başlamak istiyorum.Evde su kaçağı tespiti ve su kaçaklarının belirtilerini şu şekilde sıralayabiliriz.Tavanların sararması , küflenmesi , pis kokular ve su damlacıklarının bir öbek halinde birikmesi en çok rastladığımız görüntülerdir.

Sizin de su tesisatı kaçağı şüpheleriniz varsa ve su kaçağı tespiti yaptırmak istiyorsanız firmamızı aramanız ve randevu almanız gerekmektedir . Yeriniz neresi olursa olsun İstanbul’da su kaçak tespitleri işleri yapan firmamız her zaman yanınızdadır. Tesisat kaçak kontrolü yaptırmak istiyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz. Bir çok bölgede servis noktamız mevcuttur.  

su kaçağı tespiti cihazı

Su Kaçağı Hızlı Bir Şekilde Bulunur

Servisimiz ilk işlem olarak şebeke suyunu kontrol etmektedir.Sızdırmazlık testleri dikkatlice uygulanır.Eğer bir sorun var ise akustik dinleme cihazı ile sorunlu bölgeyi tek fayansta bulunur. Sonrasında onarımlarını sadece o bölüm içinde gerçekleştirir.Sorun görülmez ise pimaş içi görüntüleme kamera sistemi devreye girer.Devamında gider içleri , lavabo , küvet ve ana giderler kontrol edilir.Sonraki işlem ise sıcak su ve izolasyon kaçakları için termal görüntüleme kamerası ile kontrol edilir.

Kısaca sorunu bulmak adına tüm su tesisat teknolojisini kullanmaktayız.Bu teknolojiyi kullanmak üzere eğitim görmüş personellerimiz sizlere sorunsuz hizmet sağlayacaktır. Su tespiti yaptıracağınız firmanın su kaçağı tamiri ücretinden ziyade hangi yöntemleri kullandığı ,yeri rapor ile birlikte fatura veriyor mu ? Sabit numara mı yoksa sitede cep telefonu mu var , son zamanlarda bu sektörde yaşanan rehavetle çıkan şahıs firmaları olmuştur. Bunlar müşterilere yanlış tespit yaparak tekrar ulaşamadıkları görülmüştür . Bu firmalar google arama motoruna reklam vererek kısa yoldan para kazanma gayreti içerisindeler . Lütfen duyarlı olalım ve yaptıracağımız işlerde fatura isteyelim.Çünkü fatura sizin garantiniz , hakkınızı arayacağınız bir belgedir.  

Su kaçağı , tıkanıklık açma ,tesisat kısayolları ile ilgili detaylı bilgi almak istersen site içi yazılarımızı takipte kalınız.Siz değerli okuyucularımız ve müşterilerimiz için devamlı olarak tesisat ipuçlarını ve tesisat sorunlarını paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Bizi hemen arayın.

Comments 0

Leave a Comment