Bugün sizlerle günlük hayatımızda karşılaştığımız bir sorun olan tuvalet kokusu problemi hakkında bilgiler vereceğim.Siz de tuvalet kokusu nasıl giderilir merak ediyorsanız ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız doğru yerdesiniz.Tuvalet kokusunu gidermek için doğal, çevre dostu ve ekonomik bir yol arıyoruz elbette. Şimdi sizlerle kimyasal bazlı ürünler kullanmadan banyonuzda ferah bir koku bırakan birkaç farklı yoldan bahsediyoruz.

Banyo ve tuvalet, evinizin gün boyunca en çok kullanılan yerlerinden biridir. Bu durum da ise en çok koku sorunu yaşadığımız bölgedir. Açıkça görülen nedenlerden ötürü , daha fazla bilgi ve hijyen gerektirir.

tuvalet kokusu nasıl giderilir

Fakat maalesef banyo ve tuvalette , pis su boruları bakteri ve nem nedeniyle , etkisizleştirilmesi zor olan rahatsız edici bir koku oluşur. Böyle durumlarda tuvalet kokusu nasıl giderilir diyerek pratik çözümler aramaya başlarız.Bu kokuyu en aza indirmek için ev eşyaları endüstrisi , hoş bir koku bırakan çeşitli kimyasal deodorant ve temizleyiciler geliştirmiştir. Bu sayede bizler de tuvalet kokusu nasıl giderilir öğrenmiş ve hızlı çözümler bulmuş oluruz.

Ufak bir sorun var ki , bu ürünlerin çevreye zararlı maddeler aktardığı kanıtlanmıştır ve bu ürünlerdeki parçacıklar sağlığınızı kötü yönde etkileyebilir. Bu yüzden sizler de zarar görmeden tuvalet kokusu nasıl giderilir diyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Şimdi sizlerle tuvalet kokusunu gidermek için evinizde uygulayabileceğiniz doğal içerikli alternatiflerden bahsedeceğiz. Banyo ve tuvaletinizde hoş bir kokunun hakim olmasını sağlayan farklı yöntemlerden bahsediyoruz. Şimdi bunları inceleyelim.

Tuvalet Kokusu Giderici Beyaz Sirke

Beyaz sirke tuvalet kokusunu gidermek ve evin diğer alanlarını temizlemek için en ideal ürünlerden biridir. Asidik yapısı , bakterileri yok eder ve tuvalet etrafında oluşan sarı lekeleri en aza indirir.

Malzemeler

  • 3 fincan beyaz sirke
  • 1 fincan su
  • 1 sprey şişesi

Yapılışı

  • Beyaz sirkeyi suda biraz bekletin ve bir şişeye boşaltın.
  • Ürünü tuvalete veya istenen yere uygulayın , daha sonra fırçalayın.

Sizler de tuvalet kokusu veya diğer tesisat çözümleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen sitemizdeki yazılara bir göz atın.

Bunun dışında tesisat çözümleri koku sorunları veya tıkanıklık sorunları için uzman kadromuzdan destek almak için hemen arayın.

Soru ve sorunlarınızı her zaman en hızlı şekilde yanıtlıyoruz.

Comments 0

Leave a Comment