Bu yazıda sizlerle kanal açma işlemi nasıl yapılır onu inceleyeceğiz.Gider açma nasıl olur , kanal açma teknikleri nelerdir bunları göreceğiz.Sizde kırmadan dökmeden tesisat sorunlarınıza çözüm bulmak istiyorsanız bizi arayın.Peki ya kanal açma nedir bilgimiz ne kadar. Ya da kanal açma cihazı ile kanal açma işlemi ne kadar sürer. Tüm bu konuları tek tek ele acağız.

Kanal Açma Makinası İle Herşey Daha Kolay

Pik döküm,aspes gibi Tuvalet taşlarının es kısmıda oluşan taşlaşma tesisatların iç yüzeyleri pürüzlü olduğundan zamanla tesisat içinde pislikler tutunur kalır. O pislikler belli bir tabaka oluşturur, bu tabakalar taşlaşma veya kireçleşme diye biliriz tesisat iç çapının daralmasına sebep olur. Daralan tesisata gelebilecek katı pislikler tıkanmasına sebep olur.Eskiden tıkanan tuvaletlere kırmadan müdahale etmek oldukça zordu. Fakat gelişen teknoloji sayesinde tuvalet tıkanıklığını gidermek için cihazlar üretildi ve kırma dökme olmadan tuvalet tıkanıklığı sorunları çözülmeye başlandı.

kanal açma işlemi ve gider açma

Özellikle yağmur yağdığında tuvalet tıkanıklığı yaşanması meşhurdur. Tuvalet gider borularında yaşanan tıkanmalar, dünyanın her yerinde karşılaşabileceğiniz en kötü durumlardan biridir.Öyle ki; yaşanabilecek en talihsiz olaylar arasında, insanın başına gelebilecek kötü durumlardan biri olarak tıkanmış tuvalet ile karşılaşmak açık ara farkla birinci olur. Modern yaşam alanlarında tuvalet ihtiyacı büyük bir öneme sahiptir. Gerek umumi tuvaletler, gerekse ev ya da ofis içerisinde mevcutklozet giderlerini kullanılırken dikkat edilmesi gereken birçok kural vardır. Bunların en başında tuvalet kâğıtlarının yanlış kullanımı sonucu oluşan tıkanıklıklar gelmektedir.

  • Tuvalete suda erimeyen kalitesiz tuvalet kağıdı atmak tıkanmaların en çok görülen sebebidir.
  • Tuvalete atılan Islak mendiller
  • İnşaat halinde iken gidere dökülen harç, moloz v.b. inşaat malzemeleri
  • Tuvalet giderinin eğimsiz olması
  • Çökme durumu

Unutmamalısınız ki evde yapıcağınız tesisat çözümleri sizi daha zor duruma sokabilir.Tesisatınızı yanlış yapacağınız işlemler ile tamiri daha zor hale getirebilirsiniz.Her zaman profesyonel destek almak en iyisidir.Sizde kanal işlemi ya da diğer tesisat sorunlarınız için bize ulaşabilir hızlı randevu alabilirsiniz.Tüm tesisat sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmeye çalışan profesyonel kadromuz ise yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.Diğer soru ve sorunlarınız için detaylı bilgi almak için …

Comments 0

Leave a Comment